مهندس جعفرزاده - مدیر فروش: 0540 230 0916
ایمیل: info@cariana.ir

دور جدید قرعه‌کشی خودرو چه زمانی برگزار می شود؟

سخنگوی وزارت صمت گفت: بنا بر برنامه‌‌ریزی صورت‌گرفته، مرحله دوم قرعه‌کشی خودرو، اواخر تیر برگزار می‌شود. امید قالیباف در یادداشتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: تاکنون عرضه ۸۲ هزار خودرو در مرحله دوم قطعی شده است، اما احتمال افزایش آن تا ۱۰۰ هزار دستگاه وجود دارد. وی تاکید کرد: قرعه‌کشی با همان سامانه تخصیص یکپارچه خودرو انجام می‌شود البته اقداماتی نیز برای بهبود ضرایب فنی و ایمنی آن صورت می‌گیرد.

برگزاری دور دوم قرعه‌کشی خودرو در هفته آینده در حالی است که اجرای مرحله نخست آن خالی از حواشی نبود، به‌ویژه پس از آنکه نامه داخلی وزارت صمت مبنی بر عدم آمادگی فنی و ایمنی سامانه یکپارچه فروش فاش شد. در این نامه که معاون هماهنگی و محیط کسب‌‌وکار وزارت صمت به معاون حمل‌‌ونقل این وزارتخانه نوشته بود، عنوان شد سامانه یکپارچه فروش خودرو صلاحیت فنی و امنیتی و همچنین آمادگی لازم برای اجرای قرعه‌‌کشی خودرو را نداشته و هنوز هم ندارد.

در واکنش به افشای نامه درونی وزارت صمت درباره باگ امنیتی ـ فنی سامانه یکپارچه خودرو، سخنگوی این وزارتخانه در واکنشی توضیحاتی را در این مورد ارائه داد. امید قالیباف شایعات طرح‌‌شده درباره امنیت سامانه یکپارچه خودرو را نادرست دانست و اظهار کرد: آنچه درباره این سامانه مطرح شده مراحلی است که باید طی شود تا مسوولیت انجام قرعه‌‌کشی به وزارت صمت واگذار شود. حالا باید منتظر ماند و دید در دور دوم قرعه‌کشی خودرو از مسیر سامانه یکپارچه فروش چه اتفاقی رخ خواهد داد.

پست قبلی

بیوک سنچوری ۱۹۷۳، ابهت آمریکایی زیر تیغ آفتاب تهران!

پست بعدی

مناسب‌ترین برندهای خارجی برای ورود به بازار خودروی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *